Przedszkolaki na słodkich warsztatach

W dniu 5 marca 2019 roku dzieci z grupy III odwiedziły Centrum Integracji Społecznej działające przy Rzeszowskim Towarzystwie Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie, gdzie prowadzone są warsztaty zawodowe dla osób bezrobotnych.

Nasze przedszkolaki wzięły udział w pokazach zorganizowanych przez warsztat cukierniczy. Pani Anita, instruktor zawodu, opowiedziała dzieciom jakie są podstawowe składniki każdego udanego wypieku oraz jak i z czego powstaje czekolada. Następnie pokazała jak zarobić ciasto, jak wykrawać odpowiednie kształty, zaprezentowała także kilka sztuczek z wykorzystaniem czekolady, z której powstały piękne ozdoby cukiernicze.

Dziękujemy serdecznie pracownikom Centrum Integracji Społecznej w Rzeszowie, w szczególności Pani Anicie, za zorganizowanie ciekawych i, przede wszystkim, pysznych zajęć!

Zapraszamy do galerii zdjęć:

« z 5 »
Comments are closed.