Browsed by
Author: Przedszkole

II grupa poznaje pracę ratownika medycznego

Pomaganie jest fajne, ale aby skutecznie pomóc, należy wiedzieć jak to zrobić. W naszym przedszkolu gościliśmy ratownika medycznego Nasze przedszkolaki podczas zajęć dowiedziały się na czym polega praca ratownika medycznego, poznały numery alarmowe, nauczyły się opatrywać zadrapania, rany, ćwiczyły bandażowanie oraz nauczyły się udzielać pierwszej pomocy.

Nowy nabór do przedszkola na rok 2024/2025

Drodzy Rodzice!

W dniach od 26.02.2024r (od godz. 9:00) do 08.03.2024r (do godz.15:00) przyjmowane będą wnioski o przyjęcie do Naszego Przedszkola  na rok szkolny 2024/2025.

Nabór odbywa się przez elektroniczny system naboru – platforma Vulcan, aplikacja Nabór – kanał kandydata – link poniżej.

Szczegóły rekrutacji znajdą Państwo w plikach poniżej.

Kontynuacja uczęszczania dzieci do przedszkola

Drodzy Rodzice!

Od 12.02.2024 r. do 21.02.2024 r. (do godz.15.00) trwać będzie składnie kart kontynuacji uczęszczania dzieci do przedszkola w roku szkolnym 2024/2025 (TYLKO dla dzieci już zapisanych).

Karty rozdawane będą od poniedziałku 12.02 – należy je czytelnie wypełnić i oddać nauczycielkom z poszczególnych grup lub dyrekcji.

Nasze przedszkole w programie „Mali Wspaniali”

W pierwszym semestrze roku szkolnego nasze przedszkolaki brały udział w programie promującym ruch „Mali Wspaniali”. Zajęcia, prowadzone przez panią Madzię w każdy poniedziałek, zapewniały dzieciom porcję zdrowej aktywności fizycznej pod okiem specjalisty. Przedszkolaki miały także okazję nauczyć się podstawowych ćwiczeń wprowadzających do karate. Program bardzo nam się podobał – mamy nadzieję, że dzieci bedą pamiętać, jak ważny dla zdrowia jest ruch.

Wigilia przedszkolna

Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia do naszych przedszkolaków przyszedł długo wyczekiwany gość – święty Mikołaj. Odwiedził dzieci w każdej z grup, oprócz prezentów przynosząc ze sobą wiele radości i pozytywnych emocji. Jak zawsze wszystkie spotkania były bardzo udane. Będziemy tęsknić za Mikołajem!

Przedszkolaki pieką pierniczki